facebook logo  twitter-logo tripadvisor-logo

ŚWIĘTE MIEJSCA POLSKI - dla pielgrzymów

"Święte Miejsca Polski" to propozycja nie tylko dla dojrzałych pielgrzymów, ale i dla młodzieży. Wycieczka, połączona z duchowym rozwojem oraz poznawaniem i rozumieniem korzeni naszej wiary. Zapraszamy wszystkich do pielgrzymowania.

TRASA: Warszawa (Niepokalanów) - Częstochowa - Kraków - Wieliczka - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Oświęcim

TEMAT: W dzisiejszym świecie trudno znaleźć czas na rozmowę z Bogiem. Dlatego uczyniliśmy ją głównym celem i tematem tego wyjazdu. Wielkie sanktuaria, tak jak Częstochowa czy krakowskie Łągiewniki, ale i oddalone od głównych szlaków, schowane w głuszy stare opactwa, jak Tyniec czy opactwo kamedułów na krakowskich Bielanach. Takie miejsca będzie można odwiedzić podczas naszego pielgrzymowania.

PROGRAM: Szczegółowy program pielgrzymki przekazujemy Państwu po przysłaniu zgłoszenia.

CZAS TRWANIA: 6 dni, możliwe jest skrócenie lub wydłużenie programu

ŚWIADCZENIA: transport, noclegi ze śniadaniami (możliwe warianty z obiadokolacjami), pilot na całej trasie, przewodnicy w sanktuariach (tam gdzie istnieje możliwość oprowadzania), przy grupie 40 osób 2 miejsca dla osób duchownych bezpłatnie , ubezpieczenie NW/KL

CENA: cena każdorazowo kalkulowana jest indywidualnie w zależności od liczebności grupy, jej indywidualnych potrzeb, wieku pielgrzymów i ich zasobności.

Wyświetl większą mapę

Tworzenie stron www Projektowanie i wykonanie stron www Webprofil Krakow.